Sıkça Sorulan Sorular

Hayır,tüm transferlerimiz özel transfer olup kesinlikle shuttle transfer değildir.
Hayır, sizi istediğiğiniz lokasyondan alıp istediğiniz yere transferinizi gerçekleştiriyoruz.
Sistemimizde kayıtlı olan lokasyonlar çok kullanılan lokasyonlardır eğer transfer ihtiyacınız listemizde olmayan bir lokasyona gitmek veya listemizde olmayan bir lokasyondan alınmak ise bize telefon ederek veya e-mail atarak ulaşabilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bize telefonla ulaşarak transfer talebinizi anlık olarak bildirebilirsiniz.

Bizi arayarak veya e-mail atarak bildirmeniz durumunda, transferiniz yeni tarih ve saate göre güncellenecektir.

İster otelde ister yazlıkta ister başka bir yerde konaklayın havalimanına ulaşımınız için bize vereceğiniz adresten havalimanına dönüş transferinizi de yapmaktayız.

Tüm araçlarımızda talep edildiği taktirde çocuk koltuğu ücretsiz olarak bulundurulmaktadır.

Rezervasyonlarınızı iptal etmek için en az 2 saat önce bize e mail atarak ya da telefonla arayarak bilgi vermeniz yeterlidir.

Sizi havalimanı terminal çıkışında isminizin yazılı olduğu board ile karşılıyoruz. Eğer kalabalık esnasında boardu görememe durumu olursa telefonla bizi aradığınız taktirde sizi şoför arkadaşımızla buluşturabileceğimiz bir noktaya yönlendiriyoruz.

Transfer esnasında direk şoförümüze veya havalimanında görevli müşteri temsilcimize ödemenizi nakit olarak yapabilirsiniz.

Rezervasyon için web sayfamızda bulunan rezervasyon formunu eksiksiz doldurarak bize ulaştırmanız yeterlidir. Size en kısa zamanda cevap verilecektir.

Yayınlanan fiyatlar kişi başı değil araç ücretidir. Gideceğiniz mevkii listelerimizde bulunmuyorsa sitemizdeki iletişim formunu doldurup bize göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz.