Tekirova Transfer

Rezervasyon Yap

Kişi Sayısı
 Tekirova

Tekirova Transfer

Yeşil ile mavinin buluştuğu önemli noktalardan birisi olan Tekirova, her yıl çok sayıda turiste ev sahipliği yapmaktadır. Kemer’e sadece 15 km mesafede olması, buranın daha fazla ilgi görmesine neden olurken, gelen turistlerin önemli bir kısmının yabancı olduğu bilinmektedir. Havalimanına inen turistler, buradan Tekirova transfer ile otellerine geçmekte ve hemen tatilin keyfini çıkarmaya başlamaktadır. Tekirova ile Antalya Havalimanı arasındaki mesafe 75 km olup, transfer işlemi de buna bağlı olarak 1 saatten biraz daha fazla sürmektedir.


Tekirova denildiği zaman insanların aklına tertemiz deniz, mavi bayraklı plajlar, Tahtalı dağı ve benzer yerler gelir. Tahtalı Dağı ve yakın bir noktada bulunan Olympus, buranın en önemli güzelliklerindendir. Denizin keyfini çıkaran insanlar, tarih boyunca insanların ilgisini çeken bu dağlarda farklı etkinlikler yapma imkanını değerlendirmiştir. Bunların başında yüksekten izlenen eşsiz manzara, tertemiz dağ havası ve paraşüt gibi aktiviteler gelir.


Havalimanı Tekirova transfer için insanların gereken önemi vermesi gerekir. Günümüzde tatil planları çok önceden yapılmakta ve rezervasyon işlemleri ise tatilden en az 3-4 ay önce tamamlanmaktadır. Çünkü insanlar, söz konusu tatilin tamamen kusursuz olmasını ve her şeyin yolunda gitmesini istemektedir. Fakat bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi olan havalimanı ile otel arasındaki ulaşımın nasıl yapılacağı bazen önemsiz görülürken, bazen de unutulmaktadır. Bahse konu işlemin göz ardı edilmesi, insanların ciddi bir mağduriyet yaşaması anlamına gelecektir. Çünkü uçaktan indikten sonra ulaşım için araç bulmak, sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Bu durum, tatilin son derece kötü başlamasına ve insanların psikolojisinin etkilenmesine neden olabilir.


Antalya Tekirova otel transfer, profesyonel olarak verilen önemli bir hizmet olup, insanların beklentilerini tam olarak karşılar. Bu hizmet için çok özel araçlar kullanılırken, bu araçların insanları rahat ettirme noktasında başarılı olduğu bilinir. Bunun yanında insanlar daha havalimanına inmeden ilgili hizmet başlar ve uçuş takibi yapılarak, uçağın inme saatinden önce havalimanında misafir beklenmeye başlar. İnen yolcular buradan alınarak otele kadar bırakılır ve farklı sorunları varsa, onlar da çözülür.