Kumköy Transfer

Rezervasyon Yap

Kişi Sayısı
Kumköy

Kumköy Transfer

Antalya’daki önemli tatil merkezlerinden birisi olan Kumköy, çok sayıda otel ile turizm alanında önemli bir role sahiptir. Buraya gelen turist sayısının çok fazla olması, havalimanından buraya gelmek isteyenlerin ciddi şekilde ulaşıma ihtiyaç duymasına neden olur. Kumköy transfer ile insanlar, havalimanından buradaki otellerine kısa sürede gelir ve böylece tatilin başlangıcında zaman kaybedilmemiş ve bu sorun ile uğraşılmamış olur. Bilindiği insanlar otel konusunda çok önceden rezervasyon yaparken, aynı özeni ulaşım noktasında çoğu zaman göstermezler. Fakat bu durum, ciddi mağduriyetlere yol açar. Özellikle taksi ve toplu taşımanın kendi içinde sahip oldukları dezavantajlar, havalimanında yaşanan yoğunluk ve benzer unsurlar, insanların sorun yaşamaması için VIP transfer hizmetlerinden yararlanmasını adeta zorunlu hale getirir.


Kumköy ile Antalya Havalimanı arasındaki mesafe yaklaşık olarak 65 km’dir. Bu mesafenin özel bir araçla geçilmesi, insanların daha az yorulmasına, gerginlik ve stres yaşamamasına neden olur. Bundan dolayı da havalimanı Kumköy transfer hizmetlerinin çok büyük bir önemi vardır. Söz konusu hizmet kapsamında 0 müşteri memnuniyeti garanti edilir. Bunun için uçuş takibi, havalimanında bekleme, yolcu sayısına uygun araçla transferi gerçekleştirme, 7/24 hizmet anlayışı gibi detaylar kullanılır. İnsanlar, havalimanında beklenir ve burada karşılanır. Daha sonra araca alınan insanlar, özel olarak tasarlanan araçlar ile otellerine kadar götürülür. Bu işlem sırasında bekleme, farklı bir noktaya uğrama söz konusu dahi değildir. Bu da insanların zaman kaybetmemesini sağlar.


Antalya Kumköy otel transfer işlemleri ile tatillerine başlayan insanlar, daha sonra buranın keyfini yaşamaya başlar. Antalya denildiği zaman şüphesiz herkesin aklına ilk olarak deniz gelir. Kumköy, kumsalı ve denizi ile öne çıkan yerleşim merkezlerinden birisidir. Adının Kumköy olması tesadüf değil, bölgedeki kumsallar ile doğrudan ilgilidir. Söz konusu merkezde bulunan kumsallar, insanların güneşin ve kumun tadını çıkarmasını sağlar. Bununla birlikte bölgede yer alan çok sayıda tarihi ve doğal güzelliğin ziyaret edilmesi, insanların farklı mutluluklar yaşamasına neden olacaktır. Bütün bunlar birlikte değerlendirildiğinde, bölgeye gelen turist sayısının neden fazla olduğunun cevabı da verilmiş olmaktadır.


Kumköy Hotel Transferleri


Antalya Havalimanı - Paloma Oceana Resort transfer

Antalya Havalimanı - Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa transfer

Antalya Havalimanı - Villa Side Hotel transfer

Antalya Havalimanı - Hane Hotel transfer

Antalya Havalimanı - Hotel Terrace Beach Resort transfer

Antalya Havalimanı - Oleander Hotel transfer

Antalya Havalimanı - Side Sun Hotel transfer

Antalya Havalimanı - Otel Iz Flower Side transfer

Antalya Havalimanı - Heaven Beach Apart Hotel transfer

Antalya Havalimanı - Side Alegria Hotel & Spa transfer

Antalya Havalimanı - Trendy Palm Beach Hotel transfer

Antalya Havalimanı - Narcia Resort Side transfer

Antalya Havalimanı - Dream World Hill transfer

Antalya Havalimanı - Side Mare Resort & Spa transfer

Antalya Havalimanı - Side Village Otel transfer

Antalya Havalimanı - Kumköy Residence transfer

Antalya Havalimanı - Villa Side Residence transfer

Antalya Havalimanı - DEFNE GARDEN transfer

Antalya Havalimanı - Miramare Beach Hotel transfer

Antalya Havalimanı - Miramare Queen Hotel transfer

Antalya Havalimanı - Cesars Resort Side transfer

Antalya Havalimanı - Side Royal Paradise transfer

Antalya Havalimanı - Luna Blanca Resort & Spa transfer

Antalya Havalimanı - Sidekum Hotel transfer