Konaklı Transfer

Rezervasyon Yap

Kişi Sayısı
 Konaklı

Konaklı Transfer

Konaklı, Alanya ilçe sınırlarında yer alan özel bir tatil beldesi olup, her yıl çok sayıda turisti misafir etmektedir. Ağırlıklı olarak yabancı turistler gelse de buraya gelen yerli turist sayısı da azımsanmayacak kadar fazladır. Gelen turistlerin önemli bir kısmının hava yolu ile buraya gelmesi, havalimanından otellerine nasıl ulaşacakları noktasında farklı sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Bu noktadaki ihtiyaç, yılların deneyimi ve üstün hizmet kalitesi ile öne çıkan firmamız tarafından halledilmektedir. Firma olarak Konaklı transfer hizmetlerini uzun zamandır veriyor ve bu noktada tam bir müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.


Bilindiği gibi Antalya sınırları içerisinde iki farklı havalimanı vardır. Bunlardan Antalya Havalimanı çok daha yoğun bir şekilde kullanılmasına karşın, Alanya’da bulunan Gazipaşa Havalimanı üzerinden de buraya gelenler vardır. Antalya Havalimanı ile buradaki oteller arasındaki mesafe yaklaşık 116 km iken Gazipaşa Havalimanı ile oteller arasındaki mesafe 14 km’dir. Firma olarak havalimanı Konaklı transfer işlemini her iki alan için de veriyor ve insanların güvenli bir şekilde otellerine gelmesini sağlıyoruz.


Transfer yani insanları havalimanından otellerine ulaştırma işi dışarından bakıldığında kolay olarak görülebilir. Fakat bu iş profesyonellik gerektirir. Öncelikle bu iş için sıradan araçlar değil, lük araçlar kullanılır. Ayrıca turistler ile iletişim kurabilmek için bazen birden fazla yabancı dilin bilinmesi gerekir. Firma olarak bu hususlara fazlasıyla dikkat ediyor ve beklentileri tam olarak karşılıyoruz. Bundan dolayı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyelerde oluyor. Ayrıca firma olarak uçuş takibi yapıyor ve siz daha alana inmeden hazır oluyoruz. Burada bahsedilen ayrıcalıklar sayesinde zaman kaybetmiyor, hızlı bir şekilde, beklemeden araca geçiyoruz. Böylece çok daha hızlı bir şekilde buradan da otele gidiyoruz. Antalya Konaklı otel transfer işinin hakkını sonuna kadar veren firmamız, sizlerin her türlü taleplerine cevap vermektedir.


Otele gelmek için kullanılan bu hizmet, benzer şekilde ayrılmak için de kullanılabilir. Fakat buradaki zaman ayarlamasını yapma konusunda dikkatli olunması gerekir. Uçağın kaçırılmaması için gerekli zaman ayarlamasında sizleri yönlendiriyor ve büyük bir talihsizlik yaşamanızın önüne geçiyoruz. Daha fazla bilgi almak için bizlere telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.