Kızılot Transfer

Rezervasyon Yap

Kişi Sayısı
 Kızılot

Kızılot Transfer

Antalya’nın en doğusunda bulunan noktalardan birisi olan Kızılot, denize sıfır olarak kurulmuş önemli bir yerleşim merkezidir. Söz konusu merkezin doğal güzellikleri, bölgeye çok sayıda otel yapılmasına neden olmuş ve bu oteller, özellikle yaz aylarında turistlerle dolmaktadır. Buna bağlı olarak Antalya Havalimanı ile Kızılot arasında ciddi bir ulaşım ihtiyacı doğar. Bu ihtiyaç, Kızılot transfer hizmetleri de veren firmamız tarafından etkili olarak giderilir. Firma olarak uluslararası kalite standartlarına göre hareket ediyor ve siz değerli müşterilerimizin beklentilerini yüksek seviyede karşılıyoruz. Unutulmamalıdır ki, havalimanı ile otel arasındaki ulaşım, hafife alınmayacak kadar önemli olup, buna bağlı olarak önceden planlanması gerekmektedir.


Bilindiği gibi Antalya, ülkemizin en fazla turisti misafir eden illerinden birisidir ve buraya her yıl çok sayıda turist gelir. Özellikle yaz aylarında gelen turist sayısı çok fazladır. Firma olarak verdiğimiz havalimanı Kızılot transfer hizmeti sayesinde, insanların bu ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Eğer firmamızdan hizmet almaz ve havalimanında bu hizmeti almayı düşünürseniz, ciddi mağduriyetler yaşayabilirsiniz. Söz konusu merkez, Antalya’nın doğusunda bulunur ve havalimanına olan uzaklığı yaklaşık olarak 80 km’dir. Buna bağlı olarak buradaki bir otele gitmek 1 saat 30 dakika civarında sürer. Bu mesafenin toplu taşıma araçları ile gidilmesi, tatilin ilk gününün heba edilmesi anlamına gelir. Taksi seçeneğinin tercih edilmesi ise çok ciddi bir rakam anlamına gelir. Firmamız ise kaliteli, güvenli ve hızlı hizmeti, en uygun fiyat avantajları ile sizlere sunmaktadır.


Bizden alacağınız Antalya Kızılot otel transfer hizmeti ile otelinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şöyle ki, siz daha havalimanına inmeden önce firma olarak uçuş takibi yapıyor ve zamanında havalimanına gelerek sizi bekliyoruz. Daha sonra ise sizi ve bagajınızı araca alıyoruz. VIP araçlar ile yolculuğa başlıyor ve bu esnadaki bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Araçların yüksek model ve lüks olması, yolculuk esnasında dinlenmenizi sağlayacaktır. Otelinize kadar sizi bırakıyor ve burada herhangi bir sorun yaşamadığınızdan emin olduktan sonra oradan ayrılıyoruz. Siz ise Kızılot’un muhteşem kumsalları ve doğasının keyfini çıkarmaya ve tüm yılın yorgunluğunu atmaya başlıyorsunuz.