Kiriş Transfer

Rezervasyon Yap

Kişi Sayısı
 Kiriş

Kiriş Transfer

Tatil denilince ilk akla gelen şehirlerden birisi Antalya’dır. Antalya içerisinde çok farklı noktalarda tatil imkanı vardır ve insanlar, kendi zevklerine göre bunlardan birisini tercih edebilir. Fakat Kemer bölgesinin genel olarak daha fazla tercih edildiği de bilinen bir gerçektir. Burada bulunan Kiriş, insanların tatil beklentilerini karşılayacak bir beldedir. Kiriş, Antalya kent merkezine yaklaşık 70 km mesafedeyken, Kemer’e olan uzaklığı ise 10 km’dir. Buna bağlı olarak tatilcilerin bu merkezlerden rahatlıklara Kiriş’e gelmesi mümkündür. Ayrıca firmamız tarafından verilen Antalya Kiriş otel transfer hizmeti sayesinde, turistlerin otellerine ulaşma noktasında herhangi bir problem yaşamayacakları da bilinen bir gerçektir.


Bilindiği gibi Antalya’ya yıl içinde milyonlarca turist gelir ve bunların önemli bir kısmı hava yolu ile şehre gelir. Kiriş ile havalimanı arası yaklaşıl olarak 65 km’dir ve buraya inen insanlar, firmamız tarafından yapılan Kiriş transfer işi sayesinde otellerine sorunsuz bir şekilde ulaşır. Firma olarak insanların beklentilerini tam olarak karşılamak ve tatil başında farklı bir sorun yaşamalarını engellemek için gereken özeni fazlasıyla gösteriyoruz. Bahse konu özen için özel araçları müşterilerimize tahsis ediyor, uçuş takibi yapıyor ve 7/24 hizmet veriyoruz. Bu sayeden havalimanına hangi saatte inerseniz inin, otele ulaşmak için hiçbir sorun yaşamayacağınızı sizlere garanti ediyoruz.


Hizmet anlayışımızın temelinde müşteri memnuniyeti vardır. Bunu sağlamak için gerek araçlarımız, gerekse de araçları kullanan personellerimizin yeterli olmasını sağlıyoruz. Verdiğimiz eğitimler, filomuzdaki araçların yenilenmesi; bu kapsamda yapılan bazı işlemlerdir. Havalimanı Kiriş transfer hizmetleri, genel olarak bu şekilde verilir ve beklentileri üst seviyede karşılar

.

Kiriş, tatil bakımından oldukça zengin noktalardan birisi olarak kabul edilir. Buranın en önemli özelliği, hem denizin son derece temiz olması, hem kumsalların ince kumlardan oluşması, hem de Olympos dağına yakın bir noktada olmasıdır. Aynı zamanda Tahtalı Dağı da son derece yakındır. Dolayısıyla sadece deniz odaklı bir tatil değil, çok daha fazlasının olduğunu söylemek yanlış olmaz. Phaselis Antik Kenti, Paris Batığı ve Tahtalı teleferik de insanların fazlasıyla ilgi gösterdiği önemli noktalar arasındadır.