İncekum Transfer

Rezervasyon Yap

Kişi Sayısı
İncekum

İncekum Transfer

İncekum, Antalya’nın Alanya ilçesi sınırları içerisinde bulunan çok özel bir tatil noktasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi burada çok sayıda kumsal bulunmakta ve kumsalların neredeyse tamamı ince ve temiz kumdan oluşmaktadır. Dolayısıyla turistler için buradan denize girmek çok zevkli bir aktivite olarak görülmektedir. Diğer güzellikler de dikkate alındığında, turistlerin buraya olan ilgisinin çok fazla olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Havalimanı İncekum transfer hizmetlerimiz sayesinde turistler, buraya çok hızlı ve güvenli bir şekilde gelmekte ve zaman kaybetmeden tatillerine başlamaktadırlar. Buranın güzelliklerinden dolayı bölgede çok sayıda otel, alışveriş merkezi ve eğlence mekanı vardır. Bunlar, insanların tatil beklentilerinin tam manasıyla karşılanması adına önemli bir rol oynarlar.


Firma olarak uzun zamandır İncekum transfer işini yapıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile hizmet kalitemizi sürekli arttırıyor ve sizlerin sorunsuz bir şekilde otellerinize yerleşmenizi sağlıyoruz. Son model araçlarımız ile konforunuzu sağlıyor ve araç içindeki her türlü ihtiyacınıza cevap veriyoruz. Böylece sorunsuz bir tatil başlangıcı yapmanız adına çok önemli bir rol oynuyoruz.


İncekum, Alanya’ya daha yakın bir konumda yer alır. Bu durum, tatilcilerin Gazipaşa Havalimanı üzerinden buraya gelmesi anlamına gelir. Gazipaşa Havalimanı ile İncekum arası yaklaşık olarak 28 km’dir ve bu mesafeyi araçlar yarım saatte alır. Eğer Antalya Havalimanı üzerinden buraya gelmek isterseniz, aradaki mesafenin 100 km olduğunu bilmeniz gerekir. Mesafe fazla olmasına karşın transfer işlemi yaklaşık olarak 90 dakika sürecektir. Bu sürede araç içinde dinlenme fırsatı dahi bulabilir ve otelinize dinç bir şekilde geçebilirsiniz.


Antalya İncekum otel transfer işini yapan personellerimizin tamamı başta İngilizce ve Almanca olmak üzere birkaç yabancı dil bilir. Bu durum, turistlerin iletişim noktasında herhangi bir sorun yaşamaması adına çok önemlidir. Bununla birlikte personellerimizin uzun zamandır bu işi yapması ve eğitimler alması, verdiğimiz hizmetin uluslararası kalite standartlarında olmasına neden olmaktadır. Verdiğimiz hizmet sadece otellere gelirken değil, aynı zamanda ayrılırken de verilir. Bu hizmetler sayesinde otellerinizden daha rahat bir şekilde ayrılabilir ve tatil sonundaki ulaşım ihtiyacınızı da benzer şekilde giderebilirsiniz.