Göynük Transfer

Rezervasyon Yap

Kişi Sayısı
Göynük

Göynük Transfer

Göynük, Antalya’nın Kemer ilçesine yakın bir konumda yer alan, önemli bir tatil merkezidir ve her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapar. Buranın doğal ve tarihi güzelliklerinden dolayı turistlerin ilgisi her geçen gün daha fazla artmakta ve burada yer alan oteller özellikle yaz aylarında tamamen dolmaktadır. Antalya Göynük otel transfer işini yapan firmamız ise bu alanda meydana gelen ihtiyaçları karşılamakta ve insanların sorunsuz bir şekilde otellerine gitmesini veya otellerinden ayrılarak havalimanına ulaşmasını sağlar. Dolayısıyla tatilcilerin ulaşım noktasındaki önemli bir sorununu kaliteli bir şekilde halleder.


Göynük’e tatil için gelen kişiler, Antalya Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra buraya farklı şekillerde gelebilir. Toplu taşıma seçeneğinin tercih edilmesi durumunda hem zaman kaybedilir, hem de otele kadar gelinmesi söz konusu değildir. Bu da insanların bagajları ile yürümesi veya farklı bir yol bulmasını gerektirir. Taksi seçeneği uygun gibi gözükse de rakamlar yüksek olabilir, ayrıca o mesafenin taksi ile gidilmesi ekstra yorgunluk anlamına gelir. Havalimanı Göynük transfer hizmetinde ise insanlar hem kendilerini çok özel hisseder, hem de yukarıdaki olumsuzlukların hiçbirisi yaşanmaz.


Bu işi uzun zamandır veren firmamız, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için sürekli olarak kendisini geliştirir. Gelişim için son model, lüks araçlar tercih edilir. Firmamız bünyesinde görev yapan personellerimizin de bu işi hakkıyla yapması için farklı eğitimler verilir. Bunların tamamı dikkate alındığında beklentilerin tam olarak karşılandığı ve 0 müşteri memnuniyeti sağlandığını söylemek yanlış olmayacaktır.


Göynük transfer işi, siz daha uçaktan inmeden başlar ve uçağın iniş saatinden önce sizin için hazırladığımız aracımız, havalimanında sizi beklemeye başlar. İşlemleri tamamladıktan sonra araca geçer ve daha sonra da yola çıkarsınız. Buradan da anlaşılacağı üzere zaman kaybı gibi bir durum asla söz konusu olmaz.


Göynük, Kemer’e sadece 10 km mesafede iken, Antalya Havalimanı’na 50 km, şehir merkezine ise 40 km mesafededir. Denizin ve gökyüzünün mavisinin birleşmesinden dolayı buraya geçmişte Gök-Bük adı verilmiş ve zamanla bu isim Göynük olarak değişmiştir. Bu özel mekanda, çok özel zamanlar geçireceksiniz.