Çolaklı Transfer

Rezervasyon Yap

Kişi Sayısı
Çolaklı

Çolaklı Transfer

Çolaklı, Antalya’nın önemli tatil noktalarından birisidir ve burası kent merkezinde bulunan Antalya Havalimanı’na yaklaşık 57 km mesafededir. Manavgat ilçe merkezine olan uzaklığı ise 18 km olup, buna bağlı olarak çok özel bir konumda olduğu söylenebilir. İlk olarak Antalya Havalimanı’na gelen turistler, Çolaklı transfer hizmetleri ile buraya VIP bir şekilde gelme imkanı yakalar. Daha tatilin başında kendilerini özel hisseden turistler, söz konusu işlem sebebiyle tatile güzel bir başlangıç yapar. Bunun haricindeki diğer ulaşım seçenekleri için benzer ifadelerin kullanılması son derece zordur. Çünkü taksi seçeneği hem pahalı, hem de buna rağmen istenilen kalitede değildir. Toplu taşıma ise beklentileri kesinlikle karşılamaz. Dolayısıyla en iyi seçeneğin özel olarak verilen hizmet olduğu bilinmelidir.


Çolaklı’da çok sayıda otel vardır ve buralara gelen kişiler genellikle yabancı turistlerdir. Gerek yabancı, gerekse de yerli turistler hava yolu ile buraya gelmeyi tercih eder ve bundan dolayı ilk duraklarının havalimanı olduğu bilinir. Havalimanı Çolaklı transfer işlemi de gele turistlerin ulaşım noktasındaki ihtiyaçlarını etkili bir şekilde karşılar.


Bu hizmet alındığında ilk olarak uçuş takibi yapılır. Yani insanların hangi saatte havalimanına ineceği takip edilir ve ilgili araç ona göre havalimanına gönderilir. Henüz insanlar inmeden önce araç ve bunu kullanacak olan personel hazır olarak bekler. Daha sonra ise yolcuların karşılanması yapılır. Bu aşamadan sonra araca geçilir ve böylece Antalya Çolaklı otel transfer başlamış olur. Buradan da anlaşılacağı üzere insanların beklentilerini karşılayacak, kaliteli hizmet verilir. Tatilin kaliteli bir şekilde başlaması ve daha sonra da bu şekilde devam etmesi için bu hizmet çok önemlidir.


Çolaklı’nın özel bir konumda olduğu yukarıda detaylı olarak anlatılmıştır. Bu konuma bağlı olarak çok sayıdaki tarihi ve doğal güzelliğe ulaşma noktasında insanların herhangi bir zorluk yaşamamasını sağlar. Side Antik Kenti, Apollon Tapınağı, Manavgat Şelalesi, Aspendos Tiyatrosu ve bunlara benzer çok sayıda önemli noktaya ulaşım, Çolaklı’dan çok kolaydır. Böylece buraya gelen insanlar sadece denizin değil, aynı zamanda kültürün de tadına varma şansını sonuna kadar yakalar.