Beldibi Transfer

Rezervasyon Yap

Kişi Sayısı
Beldibi

Beldibi Transfer

Beldibi, Antalya’nın otelleri ile ünlü ilçesi olan Kemer’e bağlı bir mahalledir. Bir mahalle olmasına rağmen, konumundan dolayı buradan da çok sayıda otel bulunur ve buna bağlı olarak burası, her yıl çok sayıda turisti ağırlar. Buraya gelmek isteyen turistlerin ilk durağı havalimanı olurken, havalimanından ise firmamız tarafından verilen Beldibi transfer hizmeti sayesinde turistler otellerine ulaşır. Bu aşamadan sonra ise insanlar Beldibi’nin keyfini çıkarır.


Beldibi, Kemer ilçe merkezine 12 km mesafede bulunurken, Antalya merkeze ise 30 km mesafededir. Antalya Havalimanı ile arasındaki mesafe 42 km olup, havalimanından buraya gelmek yaklaşık 45 dakika sürer. Antalya ile Kemer arasında yer alan bu mahalle/kasaba, denizin tam kenarındadır. Denizin güzelliklerinin dışında limon ve portakal bahçeleri de dikkat çeker. Özel bir tatil arayanlar için güzel bir alternatiftir.


Firma olarak Antalya Beldibi otel transfer işini uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde yapıyor ve sizlerin her türlü ihtiyacını karşılıyoruz. Havalimanının yaz aylarında çok kalabalık olmasından dolayı yaşanabilecek olası karışıklıkları önlemek için sürekli sizinle irtibat halinde oluyor ve uçağınız indikten sonra size hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Daha sonra ise VIP araçlarımıza geçiyor ve bu araçlar ile otelinize kadar sizi götürüyoruz. Araçların lüks bir yapıda olması, bu süre içinde uçaktan kaynaklanan yorgunluğu atmanıza neden oluyor. Ayrıca otele geldikten sonra herhangi bir sorun olmadığından emin oluyor ve daha sonra buradan ayrılıyoruz. Bütün bu hususlar sayesinde hem kendinizi özel hissediyor, hem de tatilinize güzel bir başlangıç yapıyorsunuz.


Havalimanı Beldibi transfer işini uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde yapan firmamız, tatil başlangıcında olduğu gibi tatil sonunda da bu hizmetleri profesyonel olarak verir. Böylece tatilinizi tamamladıktan sonra otelinize nasıl gideceğinizi düşünmek zorunda kalmaz ve tatilin keyfini sonuna kadar çıkarırsınız.


Beldibi, mavi ve yeşilin her tonunu görebileceğiniz özel bir bölgedir. Denize paralel uzanan heybetli dağlar ve bunların üzerinde yer alan ormanlar, zengin tarihi dokusu, mavi bayraklı plajları ile sizlerin beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan bir alan olma özelliğine fazlasıyla sahiptir.