Avsallar Transfer

Rezervasyon Yap

Kişi Sayısı
Avsallar

Avsallar Transfer

Antalya’ya yıl içinde gelen milyonlarca turistin farklı bölgelerden yoğunlaştığı bilinen bir gerçektir. Bu bölgelerden birisi de Avsallar olarak bilinen bölgedir. Antalya’nın en güzel noktalarından olan Avsallar, yıl içinde çok sayıda turisti ağırlar. Buraya gelmek için Avsallar transfer seçeneğinin turistler tarafından çok fazla tercih edildiği bilinir. Çünkü diğer seçeneklerin beklentileri tam olarak karşılaması söz konusu dahi değildir. İnsanlar bu hizmet sayesinde rahat, konforlu ve zaman kaybetmeden otellerine ulaşırlar. Dolayısıyla da tatile çok iyi bir başlangıç yapma fırsatını elde etmiş olurlar.


Bilindiği gibi Antalya’da iki farklı havalimanı vardır. Bunların birisi kent merkezinde olan havalimanı iken, diğer ise Alanya’dadır. Turistler, her iki havalimanına da yoğun olarak iner ve buradan otellerine geçiş yaparlar. Havalimanı Avsallar transfer, bu noktada turistlerin ve diğer insanların beklentilerini etkin olarak karşılama gücüne sahiptir. Verilen hizmet sayesinde insanlar, zaman kaybetmeden otellerine kısa sürede ulaşabilir. Antalya Havalimanı ile Avsallar arası yaklaşık olarak 105 km’dir. Yolların iyi olmasına bağlı olarak ortalama yolculuk süresinin ise 1 buçuk saat olduğu söylenebilir. Gazipaşa Havalimanı ile Avsallar arası ise 68 km olup, yolculuk ortalama 1 saat sürer.


Verilen hizmetin kalitesinin uluslararası hizmet kalitesine uygun olması son derece önemlidir. Çünkü turistlerin beklentisinin tam olarak karşılanması, ülkenin tanıtımı adına da üstlenilmiş rollerden birisidir. Bu hizmeti alan turistler için uçuş takibi yapılır ve uçağın tam olarak ne zaman limana ineceği öğrenilir. Daha sonra ise uçak inmeden hazır olunur ve havalimanında misafirler beklenir. Böylece Antalya Avsallar otel transfer için gelen turistlerin zaman kaybetmesi söz konusu dahi olmaz. Havalimanında karşılanan turistler, daha sonra araçlarla otellerine götürülür. Bu aşamada bavulların da düşünüldüğü ve araçların buna göre tercih edildiğinin bilinmesi gerekir.


VIP transfer hizmetleri ile insanların beklentilerinin tam olarak karşılanması sağlanır. Araçların son model olması, lüks bir yapıları olması ve içlerinin özel olarak dizayn edilmesi, uzun bir uçak yolculuğundan sonra insanların rahat etmesi adına çok önemli detaylardır. İnsanlar bu aşamadan sonra ise Avsallar’ın keyfini sürerler.